Charter Management


Program charter management je určený všetkým, ktorí túžia mať alebo majú vlastnú loď. Loď je umiestnená do programu prenájmu (charter) a z výnosov tak môže majiteľ financovať všetky náklady spojené so zaobstaraním i celosezónnou údržbou vlastnej lode.

Charter management je vlastne poskytnutie vlastnej lode do flotily korektnej charterovej firmy. Vaša loď sa prenajíma iným klientom (charter). Loď je ponúkaná a využívaná širokou klientelou. Táto spoločnosť sa okrem prenájmu Vašej lode stará o ňu celoročne a vykonáva na lodi všetky servisné práce.

Charter management je určený:

- každému kto uvažuje o kúpe vlastnej lode a sčasovým horizontom 5 a viac rokov chce na lodi tráviť viac času
- jachtárom, ktorí na mori trávia viac času a za prenájom (charter) lodí míňajú nemalé finančné čiastky
- spoločnostiam, ktoré potrebujú optimalizovať hospodársky výsledok
- spoločnostiam, ktoré chcú využiť loď na reprezentáciu, neformálne obchodné stretnutia, či pre zamestnanecké benefity a team building

Tento program Vám pomôže splniť sen o vlastnej lodi a navyše zhodnotí Vaše finančné prostriedky. Je to najdostupnejšia možnosť pre tých z Vás, ktorí chcete vlastniť loď a zároveň sa nebojíte toho aby sa Vám tím profesionálov staral o loď a loď Vám zarábala. Pritom máte k dispozícii zmluvné týždne, ktoré môžete na vlastnej lodi stráviť s rodinou, priateľmi či obchodnými partnermi.
Pozvite svojich známych či obchodných partnerov na SVOJU LOĎ!

Na mori prežijete ničím nerušené chvíle čo je dnes veľkým trendom. Stále viac ľudí na celom svete uprednostňuje túto formu zaujímavej a športovej dovolenky.
Loď môžete využívať a ešte Vám z nej plynie príjem. Loď je udržiavaná, servisovaná a tým totiž nestarne.

Pomôžeme Vám:

- s výberom vhodnej preverenej charterovej spoločnosti
- s výberom vhodného modelu lode podľa Vaších predstáv
- s kúpou a objednaním lode
- s pojistením
- s výberom domovského prístavu (maríny)
- s prenájmom Vašej lode

Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií.