Nová ponuka – 22m ketch
prenájom lode pronájem lode prenajom lodi best charter rent sail boat yachts boats Prenájom lodí, prenájom plachetníc, prenájom motorových lodí pronajem plachetnic ships ship rent ship chcem jachtu chci jachtu post_thumb_144x144_ketch

Loď je klasický ketch s dvoma sťažňami, 22m dlhý a široký 5m a vybavený na oceánsku plavbu. Bol navrhnutý a postavený v prestížnej lodenici John Perry Ltd, Rochester (Kent – United Kingdom). Konštrukčné materiály a povrchové úpravy boli zrekonštruované aby poskytovali najvyššiu kvalitu a štandart. Táto kvalita je zachovaná a dôsledne preskúmaná.

Loď bola navrhnutá tak, aby mohla absolvovať dlhé výletné plavby, a tak poskytuje maximálny komfort ako v exteriéri aj v interiéri. Solídne skúsenosti v oblasti plavieb a výletov po Stredozemnom mori predurčujú túto loď ako ideálnu a bezpečnú pre všetky typy plavieb.

Loď ponúka 2 trojlôžkové kajuty, 1 dvojlôžkovú kabínu a suitu – 3 plne vybavené kúpeľne s teplou tlakovou vodou. Je plne vybavená TV, klimatizáciou, kúrením a Wi-Fi. To tiež zahŕňa všetky technologické pokroky nevyhnutné pre energetickú nezávislosť; veterné systémy, solárny panel, odsoľovač morskej vody, generátor. Toto vybavenie odzrkadluje naše silné ekologické cítenie.
nice
Aj táto vysoká úroveň služieb je znamením nášho želania zabezpečiť plavbu ako bezpečnú a nezabudnuteľnú najviac ako je to možné.
Na palube je k dispozícii široká škála aktivít a zábavy, pre dospelých aj deti.

Ceny od 950 EUR / Deň – objednajte teraz!

Hlavné aktivity:
- Baleárske ostrovy – hlavná sezóna. Táto sezóna sa stala meradlom pre naše denné výlety, západy slnka a udalosti v Pollensa Bay. Zažívame tiež plachtenie, prenájom a objavovanie každého kúta a tajomstiev týchto ostrovov.
- Karibské ostrovy. Od Grenady po Anguillu cez Svätú Luciu, Martinik, Dominikánsku republiku, Guadalupe, Antigua a Barbadosu. Budeme potešení plachtiť s vami a budete isto očarený nádhernými scenériami.

- Preplavba Atlantiku. Tento nezabudnuteľný zážitok určite splní vaše sny. Môžete si vybrať medzi cestou z východu na západ, cestu zo západu na východ, objavovať aj krásu na Kanárskych ostrovoch a alebo Cape Verde.
nice
GARANTUJEME NEZABUDNUTEĽNÚ DOVOLENKU

Nechajte svoje any nanúť plachty!

Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií a cenové ponuky.