Prenájom luxusných motorových jácht Taliansko
prenájom lode pronájem lode prenajom lodi best charter rent sail boat yachts boats Prenájom lodí, prenájom plachetníc, prenájom motorových lodí pronajem plachetnic ships ship rent ship chcem jachtu chci jachtu image2

 Prenájom luxusných motorových jácht Taliansko Miesto: Port of Etna / Marina Riposto v provincii Catania. Ponúkame veľmi luxusné motorové jachty, kompletne vybavené, s kvalifikovanou posádkou, ktorá bude úplne k dispozícii počas Vašej nezabudnuteľnej dovolenky. Na týždeň, víkend alebo iba na jeden nezabudnuteľný deň, flotila vždy ponúka vysoký štandard kvality služieb aj pre tých najnáročnejších klientov. Klient si môže vybrať stravovanie na jachte, vychutnať si typickú sicílsku kuchyňu (alebo na základe požiadavky aj exkluzívnu medzinárodnú kuchyňu), alebo sa stravovať v pobrežných reštauráciách. Všetky jachty majú posádku (kapitán a hosteska) a dovoľujú vziať na palubu do 16 pasažierov.

Základ servisu je ALL- INCLUSIVE (pohonné hmoty + posádka + obed)

Jachty sú luxusne zariadené a k dispozícii nie iba kvôli jednodňovému zážitku na mori, ale špeciálne aj pre klientov, ktorí požadujú súkromné akcie: • večerné udalosti • party • oslavy narodenín • súkromné večere • pracovné stretnutia • oslavy výročí • stretnutia • pracovné semináre Sme schopní zorganizovať a uspokojiť našich klientov so všetkými potrebami a požiadavkami. Ponúkame rôzne riešenia a fascinujúce a sugestíne doporučené trasy -  CyclopsRiviera Acitrezza , Bay of Taormina, the Aeolian Islands, Malta , Sicíliu a iné podľa Vášho výberu ak i transfery privátnou helikoptérou… Kde máme základňu: nice Port of Etna /Marina Riposto, na strategickej polohe, z ktorej sú ľahko dostupné nasledovné lokality: The Aeolian Islands and Malta or Taormina – Acitrezza and the Faraglioni – Brucoli, Syracusea bezpočet ďalších destinácií podľa Vášho želania .

Letisko a ďialnica umožňuje ľahký prístup k našej domovskej základni Port of Riposto a preto je veľmi jednoduché cestovať do najznámejších letovísk v tejto oblasti a plne využívať okolie tak krásnych a plných divov, objavovať a užívať si .. Aj iné prístavy na Sicílii môžu byť vybrané ako štartovacie, všetko podľa Vašich požiadaviek   Ponúkame: Port of Etna- Marina of Riposto; Giardini Naxos / Taormina ; Portorosa , Milazzo , Messina / Reggio Calabria.   FLOTILA: nicenice Alena 52 Aicon 56 niceFlybridge Uniesse 65 Flybridge A iné jachty na požiadanie.   Sme k dispozícii kedykoľvek poskytnúť všetky informácie potrebné na vytvorenie ponúk ad hoc a nájsť najlepšie ponuky pre vaše potreby a požiadavky svojich partnerov.