Team Building

Teambuilding znamená budovanie tímu, alebo výstižnejšie stmeľovanie a rozvoj tímu so zameraním na vylepšenie vzájomnej spolupráce.

Na námornej  plachetnici platí viac  než inde, že posádka musí ťahať za jeden povraz a podlieha vedeniu jedného kapitána, ktorý musí zvládať situáciu i svoju posádku. Je to veľmi  podobné ako riadenie tímu v modernej firme, a preto je teambuilding na námornej plachetnici veľmi populárna, ale hlavne obľúbená a častá metóda stmeľovania  pracovného kolektívu.

Plavba na plachetnici môže byť i určitou formou odmeny pre spolupracovníkov a obchodných parterov, ale aj motivácia do budúcna spojená s nevšednými zážitkami.

Prežiť plavbu na lodi znamená, že sa za krátku dobu bližšie zoznámite so všetkými na palube a spoločným pobytom prelomíte ľady ako pri každej inej aktivite. Tímový duch a spolupráca sú  hybnou silou  všetkých ľudských  činností a dokážu stmeliť jednotlivcov  v jeden fungujúci a úspešný kolektív.
V novom a neobvyklom prostredí musia všetci riešiť doposiaľ nepoznané situácie, a tak vytvárajú mnohokrát inak nedosiahnuteľné osobné vzťahy a väzby. A práve na osobných vzťahoch je v bežnom živote založená väčšina obchodných úspechov.

Chcete skutočne spoznať Vašich kolegov? Neváhajte a prežijete  s nimi týždeň na lodi – je to spoľahlivý a rýchly spôsob, ako odhaliť ich skutočné  vlastnosti!

Môžete si vybrať z veľkého množstva typov lodí, od štandardných plachetníc až po tie najluxusnejšie a najpriestrannejšie jachty, ktoré splnia aj Vaše najnáročnejšie požiadavky. Termín a lokalita záleží iba na Vás.

Chorvátsko – ideálne miesto na teambuilding na plachetnici.

Chorvátsko je vďaka svojmu členitému pobrežiu ideálny región pre plavby na lodi. 1185 ostrovov a ostrovčekov (66 obývaných), opustené zátoky s nádherným čistým morom, malebné rybárske osady, miesta kam sa inak ako loďou nedostanete. Ten kto zažil kúpanie z paluby lode už ani inak nechce.

Vhodné termíny:
- na relaxačné teambuilding plavby je vhodný termín od júna do konca augusta
- na adrenalínové, akčné teambuilding plavby sú vhodné mesiace marec-máj a september, október

Naša firma je tu pre Vás aby sme Vám pomohli s výberom a objednaním lode, poprípade kapitánov. Sme v online spojení s našimi partnermi v Chorvátsku a tak vieme objednať Vašu loď veľmi rýchlo. Ak nemáte svojho kapitána, môžete využiť i služieb našich, ktorí majú všetky potrebné medzinárodné licencie a zkúsenosti.
Vašu cestu Vám pomôžeme naplánovať a vopred pripraviť. Tým, ktorí sa na more vydávajú prvý krát poradíme a zodpovieme všetky otázky. Pri plánovaní plavby sa samozrejme prihliada k individuálnym prianiam klientov. Kapitán, ktorý je plne zodpovedný za bezpečnosť posádky a lode rád vyhovie možným prianiam ale s prihliadnutím na počasie, smer vetra a ďalším okolnostiam je konečné rozhodnutie vždy na ňom.

Služba kapitána
Kapitán (skipper) je osoba, ktorá má všetky potrebné doklady a licencie pre vedenie lode v danej oblasti a má patričné skúsenosti a znalosti o plavbe a navigácii.
Skipper vás zoznámi s životom na lodi a postará sa o bezpečnú a príjemnú plavbu. Skipper sa postará o prevzatie lode a všetky formality s tým spojené. Posádka vždy zabezpečí skipperovi stravu. Za vedenie lode a správnu navigáciu zodpovedá kapitán.

 

Kontaktujte nás a my Vám pripravíme teambuildingovú plavbu na mieru.